« zurück zu den Stellenangeboten

Operator maszyn / Pracownik produkcji (k/m/q) Maschinenbediener / Produktionsmitarbeiter (m/w/d)

Z EFEKTEM NATYCHMIASTOWYM DLA NASZEJ LOKALIZACJI: Gerstungen

TOI TOI & DIXI Kunststofftechnik GmbH jest firmą należącą do Grupy TOI TOI & DIXI z siedzibą w Gerstungen (Turyngia). Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu, doskonałości naszych wyrobów oraz zaufaniu wielu klientów, jesteśmy wiodącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, wytwarzanych w procesie formowania rotacyjnego.

To Państwa u nas oczekuje

  • Miejsce pracy w renomowanym przedsiębiorstwie
  • Niemiecka umowa o pracę z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi
  • Praca na pełny etat w systemie 3-zmianowym
  • Dodatek nocny i nadgodzinowy w wysokości 25 %
  • Indywidualne przyuczenie na stanowisku
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Jeżeli potrzebne: Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w mieszkaniu służbowym lub oferta pomocy w znalezieniu własnego mieszkania
  • Możliwość uczęszczania w kursie języka niemieckiego, oferowanego w miejscu pracy

Państwa zakres obowiązków

  • Wsypywanie proszku do formy
  • Nadzór wytwyrzania
  • Ręczna obróbka odlanej formy

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nie wymagana jest: znajomość języka niemieckiego
Czy jesteście Państwo zainteresowani? Chętnie Państwa poznamy. Anna.Siemon@toitoidixi.com
JETZT MEHR ÜBER DIE TOI TOI & DIXI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH ERFAHREN: www.toitoidixi.de/kunststofftechnik.de

Ihre Ansprechpartnerin

Frau Anna Siemon

Kontakt

TOI TOI & DIXI Kunststofftechnik GmbH
Unterfeld 6
99834 Gerstungen

Telefon: +49 36922 356-25